м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Гідроізоляція будівель та споруд

Гідроізоляція будівель і споруд

гідроізоляція будівельних конструкцій будівель і споруд

Тривала дія грунтових вод, що містять лужні, кислотні та інші агресивні складові, здатна зруйнувати цементний склад бетону і, як наслідок, призведе до порушення цілісності будівлі. Тому влаштування гідроізоляції підземних частин будівель є обов’язковим етапом будівництва. Наша будівельна компанія надає комплекс послуг з гідроізоляції будівель.

Нами проводяться:

 • Гідроізоляція цокольного поверху підземних споруд, фундаментів і підвальних приміщень за допомогою влаштування деформаційних швів, герметизації холодних стиків і швів бетонування;
 • Гідроізоляція покрівель паркінгів, тунелів, підземних переходів;
 • Гідроізоляція мостів і мостових споруд;
 • Гідроізоляція станцій метрополітену, бункерів;
 • Гідроізоляція зовнішніх конструкцій: басейнів і інших водних резервуарів.

Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками сучасних високоякісних гідроізоляційних матеріалів, здатних забезпечити надійний захист об’єктів на довгі роки.

Гідроізоляція стін приміщень

Широкий спектр гідроізоляційних технологій застосовується фахівцями компанії при капітальному ремонті будівель. Використовуючи сучасну техніку, обладнання та інноваційні наплавляючі обмазувальні-полімерні і рулонні матеріали, ми досягаємо якісного результату в самих складних гідрогеологічних умовах.

Гідроізоляція приміщень зсередини та зовні не тільки захистить бетон від просочування вологи, а й зменшить рівень промерзання взимку, зробить будинок тепліше. Особливо потребують у гідрозахисту цегляні конструкції. Гідроізоляція цегляної кладки у виконанні КСК полягає в нанесенні обмазувальних і обклеювальних матеріалів. Очищену поверхню ми ретельно обробляємо спеціальною ґрунтовкою – праймером для поліпшення адгезії матеріалів. Після висихання наносимо бітумну мастику або інший гідроізоляційний матеріал.

Для створення комфортних житлових умов вкрай важлива гідроізоляція цегляної стіни, адже грибок і пліснява можуть зіпсувати самий креативний дизайн. Орієнтуючись на середовище перебування будівлі, ми застосовуємо різні, найбільш підходящі методи і матеріали. Варіанти ведення таких робіт діляться на:

 • Обмазувальну;
 • Обклеювальну;
 • Проникаючу;
 • Ін’єкційну гідроізоляцію.

Наші експерти на місці визначать найбільш прийнятний спосіб захисту вашого об’єкту, враховуючи і питання економії коштів.

Гідроізоляція бетонних конструкцій

Сучасна гідроізоляція внутрішніх бетонних стін спрямована на поліпшення гідрофобних властивостей самого матеріалу. Для досягнення цієї мети ми застосовуємо:

 • Гідроізоляційні присадки для бетону;
 • Рідке скло для гідроізоляції бетонних стін;
 • Кристалізуючі сполуки для захисту бетону від вологи;
 • Гідрофобізацію поверхні бетону.

Ми пріоритетно наносимо покриття, що дозволяють максимально механізувати процес і проводити його в будь-який час року при гарантовано високій якості. Зокрема, таким вимогам повністю відповідає рідка проникаюча гідроізоляція для бетону. Це сучасний напилюваний матеріал з відмінною адгезією, високоміцний, еластичний. При цьому дешевий і швидко наноситься. Відмінно служить обмазочная гідроізоляція бетону. Багаторазовим нанесенням шарів, наші майстри створюють покриття, товщиною від кількох міліметрів до сантиметра, що добре пропускає повітря, але не пропускає вологу.

Телефонуйте, замовляйте! KСK Construction забезпечує розумний компроміс між високою якістю і вартістю робіт!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.