м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Гідроізоляція підвала

Гідроізоляція підвала від KCK Construction

гідроізоляція підвала та підвальних приміщень

Весняні і грунтові води руйнують фундамент вашого будинку, а сирість підвалу унеможливлює його експлуатацію? Не варто спішити вирішувати питання невірними методами – компанією КСК Соnstruction накопичений великий досвід в області гідроізоляції, щоб визначити і застосувати найоптимальніший і рентабельний варіант захисту від вологи конкретно у вашому випадку. За доступну ціну в найкоротші терміни ми ліквідуємо проблему!

Наша ціна гідроізоляції стін підвалу – це сума багатьох складових:

  • Вартості матеріалів;
  • Вартості робіт майстрів;
  • Додаткові покращення: вимощення, відведення води та ін..

Процес гідроізоляції залежить від початкової вологості приміщення. Ми застосовуємо спеціальне обладнання для просушки підвалу і приділяємо особливу увагу стану підлоги. Гідроізоляція підлоги підвалу часто вимагає підвищення рівня настилу. Наші фахівці попередньо обстежують ділянку і визначають рівень залягання ґрунтових вод, адже від цього показника залежить якісний результат. Після утрамбованого шару глини і кулі щебеню не менше 20 см, заливаємо бетонну стяжку. На цю підготовлену суху основу монтуємо гідроізоляцію. Суха підлога – сухий підвал!

Також нами широко застосовується зовнішня гідроізоляція підвалу будинку руберойдом. Вирівняні, оброблені бітумною емульсією і обклеєні рулонами руберойду стінки відмінно захистять підвальне приміщення від вологи. Гідроізоляція зовнішніх стін цегляного підвалу дуже важлива. Вона оберігає приміщення від капілярної вологи, що є причиною руйнувань цегли, появи грибка, мохів, швидкого старіння і втрати зовнішнього вигляду фундаменту. Нами успішно застосовуються різні технології нанесення гідрофобного захисту:

  • Обклеювальні;
  • Фарбувальні;
  • Обмазувальні;
  • Штукатурні;
  • Ін’єкційні;
  • Проникаючі;
  • Просочувальні та інші методи.

Гідроізоляція підвалу від грунтових вод

Простіше і дешевше запобігати проблемам, ніж регулярно усувати їх наслідки! Приділивши достатню увагу на самому початку будівництва, ви будете спокійно дивитися на весняні паводки. Ремонт гідроізоляції за вартістю часто дорожче її влаштуванню! Ціна гідроізоляції підвалу зсередини від грунтових вод вище зовнішньої гідроізоляції, адже вона вимагає підготовчих етапів: видалення штукатурного шару, зачистки бетону тощо.

Комплексний підхід вирішення «вологої проблеми» дає гарантований позитивний результат. Гідроізоляція підлоги підвалу від води виконується нами спільно з зовнішньою. З підрядником КСК Соnstruction ви «на виході» отримаєте сухий, екологічний, «дихаючий» підвал за прийнятну ціну!

Зв’язуйтеся за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть детальну інформацію.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.