м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Професійна ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТА будівлі рулонними матеріалами

Не приділивши належної уваги гідроізоляції фундаменту, вже через кілька років після здачі об’єкта можна зіштовхнутися із проблемами, створеними дифузією вологи. Ліквідація наслідків дорого коштує і вимагає багатьох зусиль. Тим часом, всього лише тонкий шар вологостійкого матеріалу здатний надійно захистити від руйнівної дії вологи і продовжити термін експлуатації будівлі на багато років!

Компанія KСK Construction виконає монтаж гідроізоляції під фундамент будь-якої складності в найкоротші терміни з високою гарантією якості. Застосовуючи різні методи, ми зробимо безперервний гідроізоляційний шар фундаменту без розривів по поверхні, що ізолюється – і будівля буде надійно захищеною!

Ми співпрацюємо з передовими виробниками гідроізоляційних матеріалів преміум якості, застосування яких збереже гідроізоляційний ефект на десятки років. У нас ви можете замовити роботи із гідроізоляції фундаменту матеріалами Техноніколь, що є лідером виробництва рулонних вологозахисних матеріалів найвищої якості.

Ціни за роботу із гідроізоляції фундаменту

Вартість гідроізоляції фундаменту за квадратний метр в першу чергу визначається вартістю матеріалів і обсягом проведених нашими майстрами робіт. Яка ціна і скільки коштує гідроізоляція фундаменту за 1 м2 визначать експерти KСK Construction після технічного аналізу об’єкта, складності та вартості застосовуваних матеріалів. До переваг нашої компанії можна віднести:

  • Доступні розцінки на матеріали і вартість робіт з гідроізоляції фундаменту;
  • Досвідчені майстри;
  • Наявність усієї необхідної техніки та обладнання;
  • Інноваційні технології.

Рулонна гідроізоляція фундаменту

Дешевий та ефективний спосіб добитися високої вологостійкості вашого приміщення – застосувати самоклеючий рулонний гідроізоляційний матеріал. Гідроізоляція фундаменту рулонними матеріалами Техноніколь має свої переваги, адже в основі цього матеріалу не гниюче волокно, він довговічний, міцний, стійкий до перепадів температури і деформацій, водонепроникний та еластичний. Рулонна гідроізоляція фундаменту назавжди вирішить питання з вологістю в підвалі або на технічному поверсі.

Гідроізоляція фундаменту підвала

Фахівцями компанії KСK Construction проводиться вертикальна і горизонтальна гідроізоляція фундаментів і стін підвалу від грунтових вод рулонним способом або методом заливки полімерного матеріалу. У тандемі з хорошою вентиляцією такі технології гарантують сухість і безпроблемну експлуатацію підвальних приміщень.

Гідроізоляція фундаменту рідкою гумою

Рідка гума – порівняно новий матеріал, який використовується нами для гідроізоляції фундаменту. Це модифікована бітумно-латексна емульсія, яка утворює легке безшовне вологостійке покриття. Вона екологічна, має відмінну адгезію до бетону і, крім іншого, хороші звукоізоляційні властивості. Рідка гідроізоляція фундамента швидко наноситься, дешево коштує, адже нанесення не вимагає розігріву. Застосувавши мастику, ви забезпечите міцну оболонку, повну ізоляцію від будь-якої вологи і від проникнення грунтових газів.

Визначити оптимальний спосіб гідроізоляції фундаменту допоможуть наші фахівці. Виїзд експерта безкоштовний! Телефонуйте, залишайте заявки на сайті. Ми на зв’язку!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.