м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Гідроізоляція цоколя

Гідроізоляція цоколя будинків та споруд

гідроізоляція цоколя будинків та споруд

З якого б довговічного і міцного матеріалу не був побудований цоколь (цегла, бетон, камінь), він все одно буде піддаватися впливу опадів і перепадів річних температур. Дифузійні води постійно підступають до нього від основи будівлі, накопичуються в кутах, які поступово вкриваються грибком. Щоб не зіткнутись із тривалим усуненням таких проблем, необхідно заздалегідь подбати про гідрофобізацію. Компанія KСK Construction проводить найважливіші роботи – гідроізоляцію цоколя, як на етапі будівництва будинку, так і після його завершення, в процесі реконструкції промислової будівлі, житлового будинку або іншого об’єкта нерухомості.

Ми гарантуємо, що на виході ви отримаєте міцні, стійкі і не схильні до різних впливів фундамент та інших конструкції будівлі. Нами широко застосовується горизонтальна гідроізоляція цоколя руберойдом. Якісно змонтована двошарова гідроізоляція виключає потрапляння вологи під руберойд і в конструкції будівлі. Наші досвідчені майстри досконало володіють технологіями укладання і забезпечать ідеальну гідрофобізацію. Далі ми проводимо роботи з гідроізоляції та утеплення цоколя і вимощення, після чого частина цоколя засипається землею, а верхня обшивається. Для утеплення використовуються листи пінопласту, що кріпляться на клейову основу до поверхні рулонного матеріалу. По такому утеплювачу можна змонтувати будь-яке оздоблення: плитку, камінь або інші матеріали.

Гідроізоляція цоколя зсередини і зовні

Плануючи капітальний ремонт будівлі, необхідно врахувати фактор проникнення вологи в приміщення, інакше немає сенсу в подальших роботах. Довірте фахівцям відповідальні етапи ремонту! Послуги з гідроізоляції цоколя фундаменту в KСK Construction знаходяться в межах ринкових розцінок.

Наші переваги:

  • Наявність достатньої кількості досвідчених штатних працівників, які постійно підвищують свою кваліфікацію;
  • Оснащеність необхідним обладнанням і технікою;
  • Співпраця з виробниками гідроізоляційних матеріалів найвищої якості.

Ми професійно виконаємо гідроізоляцію цегельного цоколя, який особливо сильно піддається впливу вологи. Застосовувана нами нехитра, але ефективна технологія має складові:

  1. По-перше, використання заздалегідь обробленої спеціальними пропитками цегли, що захищають її від впливу вологи;
  2. По-друге, нанесення бітумної мастики на кладку після її зачистки;
  3. По-третє, облаштування покриття сучасним рулонним матеріалом або нанесення проникаючої гідроізоляції.

В арсеналі технологій KСK Construction досить перевірених методів, що забезпечують надійний захист будь-якого об’єкта від руйнівної вологи. Телефонуйте, ми на зв’язку!

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ЦОКОЛЯ БУДИНКІВ по Києву та області:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.