м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Гідроізоляція бетону

Гідроізоляція бетону та бетонних конструкцій

Гідроізоляція бетону та бетонних конструкцій

Надійність і довговічність будівель та споруд або обладнання збільшуються в багато разів, якщо при ремонті фундаменту провести гідроізоляційні роботи. Ефект примножиться, якщо додатково провести дренаж і відведення вологи навколо будівлі. Антифільтраційна або антикорозійна гідроізоляція бетону зовні і зсередини захистять його від руйнівної дії води та інших агресивних рідин.

Компанія KСK Construction пропонує свої послуги з гідроізоляції бетону та бетонних конструкцій в Києві і області. Ми маємо багаторічний накопичений досвід робіт в даній сфері, достатню кількість досвідчених майстрів і відповідний технічний ресурс для здійснення гідроізоляційних процесів будь-якої складності якісно і в обговорені терміни.

Гідроізоляція бетонних конструкцій

Замислюючись про капітальний ремонт будівель, важливо з самого початку зробити акцент на підготовчому етапі, на захист приміщення від вологи. В іншому випадку, навіть найякісніші оздоблювальні роботи будуть зведені нанівець. Наші фахівці допоможуть вам визначиться з типом гідроізоляції. Ми пріоритетно наносимо покриття, що дозволяють максимально механізувати процес та проводити його в будь-який час року, гарантуючи високу якість. Зокрема, таким вимогам повністю відповідає рідка проникаюча гідроізоляція для бетону. Це сучасний напилюваний матеріал з відмінною адгезією, високоміцний і еластичний. При цьому дешевий і швидко наноситься.

Легко наноситься та відмінно служить обмазувальна гідроізоляція бетону. Багаторазовим нанесенням шарів, наші майстри створюють покриття, товщиною від кількох міліметрів до сантиметра, добре пропускає повітря, але не пропускає вологу.

Дізнатися вартість послуг з гідроізоляції бетонних конструкцій в Києві можна, ознайомившись з прайсом на нашому сайті, або безпосередньо зв’язавшись з менеджером компанії по телефону.

Багаторічний досвід роботи, технічний і технологічний потенціал компанії KСK Construction, відповідальність наших фахівців дозволяє заздалегідь гарантувати відмінну якість послуг, що надаються! Телефонуйте, задавайте питання!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.