м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Геологія / геодезія

Геологічне та геодезичне дослідження

геологія / геодезія

Будь-яке будівництво починається з геології. Важливо розуміти, якої міцності грунти знаходяться на території проведення робіт та їх фізико-механічний характер. І тільки після цього приймається концепція майбутнього об’єкту нерухомості: допустима к-с ть поверхів, матеріали, вид фундаменту і т.д.

Вчасно проведені інженерно-геологічні дослідження і геодезичний аналіз забезпечать точність проекту і якість майбутнього об’єкта. До того ж є можливість оптимізувати фінансові витрати, тому що ці види робіт дадуть чітке розуміння скільки і яких матеріалів необхідно для облаштування фундаменту. Відповідно, роботи виконуються за необхідними нормами, без зайвих «запасів» матеріалів в яких немає необхідності, але вони тягнуть левову частку в бюджеті.

Де замовити геодезію і геологію?

Вибираючи компанію для проведення геологічних і геодезичних робіт, звертайте увагу на досвід, який не завжди вимірюється роками, частіше проектами. Компанія KCK CONSTRUCTION працює на будівельному ринку України з 2006 року. За цей час нами виконано величезну кількість різного масштабу проектів. У штаті працюють кваліфіковані інженери, які мають досвід роботи з різним обладнанням. При цьому, у нас немає застарілих теодолітів і нівелірів, тільки цифрові вимірювальні прилади, здатні на дуже точну зйомку.

Наші постійні клієнти вже переконалися в якості виконаних нами робіт, переконайтеся і ви, вибравши необхідні послуги, які ми надаємо:

  • Зйомка топографічна, фіксування меж ділянки при суперечках;
  • Аерофотозйомка території;
  • Буріння свердловин для розвідки під потреби будівництва або реконструкції інженерних споруд;
  • Аналіз фундаменту будівлі в експлуатації;
  • Виявлення розташування підземних інженерних мереж, винесення їх на карту в необхідному масштабі.

Роботи виконуються на підставі технічного завдання від замовника згідно поетапного плану робіт:

  1. Етап польових робіт. Отримавши ТЗ, інженери відправляються на розвідку території. Потім проводиться топографічна зйомка геодезистами і геолого-розвідувальні роботи. Буряться свердловини для відбору проб грунту, а якщо розкривається водоносний горизонт, то і води;
  2. Етап камеральний. У лабораторних умовах досліджуються отримані на першому етапі зразки. Отримані результати про фізико-механічні властивості грунту і аналіз хімічного складу води передаються в камеральний відділ, для аналізу всієї зібраної інформації про об’єкт;
  3. Завершальний етап. В результаті проведення аналізу, будуються цифрові моделі місцевості в графічних додатках. Складений звіт Ви отримуєте за підсумком роботи в друкованому та електронному вигляді.

Для докладної консультації та замовлення послуг, звертайтеся за нашими телефонами, або залиште заявку – ми наберемо вас.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.