м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Фруктосховища

Будівництво фруктосховищ під ключ

Строительство фруктохранилищ

Наявність професійного фруктосховища у виробників соків або іншої фруктово-ягідної продукції дозволить у багато разів збільшити термін її зберігання, відчутно зменшити втрати фруктів і ягід та швидко повернути вкладені в будівництво кошти. Для осіб, зацікавлених в подібному будівництві, компанія КСК Construction має ряд готових пропозицій, здатних вирішити питання зберігання дуже затребуваних вітамінних продуктів раз і назавжди!

Наша компанія має багаторічний досвід в сфері будівництва нових і модернізації старих фруктосховищ. Ми професійно виконуємо будівництво фруктосховищ під ключ по Україні вже більше десяти років. Будуємо склади за швидкомонтованої технології, в котрих легко встановлюється необхідний для даної продукції мікроклімат:

  • Певний рівень температури та вологості;
  • Регульований склад повітря, котрий уповільнює процеси гниття.

Ціна фруктосховища визначається на етапі розробки та залежить від від складності проекту:

  1. Кількість відсіків. На розміри та планування приміщення впливає об’єм і різноманітність виробництва;
  2. Способу зберігання товару. Фрукти можна зберігати в тарі або розсипом;
  3. Системи клімат контролю. Можна встановити загальнообмінну або постійну вентиляцію, штучний холод, різнопрофільні холодильні установки, регульований мікроклімат і ін.

Щоб замовити будівництво фруктосховища, можете зв’язатися з нами, використовуючи зазначену контактну інформацію на сайті. У найстисліші терміни ви отримаєте відповідні ГОСТу будови за розумною ціною.

Побудуємо Вам СХОВИЩЕ ДЛЯ ФРУКТІВ недорого

Незважаючи на те, що нашу країну називають «Яблунева Україна», потреба в забезпеченні населення фруктами та ягодами далека від середньостатистичної норми споживання в Європі. Посадити фруктовий сад, ягідну плантацію та побудувати сховище для фруктів – ось, за даними Мінагрополітики перспективний бізнес-проект розвитку сучасного фермерського господарства. Наша компанія готова підтримати такі господарства почавши будівництво сховища для фруктів на будь-яких грунтах і найскладніших рельєфних умовах. Ми гарантуємо, що ангар, котрий швидко зводиться у виконанні КСК Construction буде довговічним і технологічним. Інформація про попередні реалізовані нами проекти тому підтвердження. Наші проектувальники готові надати типовий проект фруктосховища та приступити до індивідуальної розробки невідкладно. Телефонуйте, ми на зв’язку!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.