м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Надбудова поверхів

Надбудова поверхів - етапи

Надбудова поверхів

Збільшити квадратні метри можна, зробивши надбудову ще одного поверху. Сучасні проекти дозволяють створити справжній комфорт і красу, грамотно спланувавши простір. Сьогодні каркасна надбудова другого поверху користується популярністю завдяки тому, що вона можлива для будинків з будь-яких матеріалів. Проекти для промислових об’єктів підлаштовують під потреби організації.

Досвідчені спеціалісти розроблять проект за всіма правилами і вимогам, враховуючи побажання клієнта. Наша компанія пропонує відмінні рішення для будинків з різних матеріалів. Ми ведемо будівельні роботи в Києві та готові виконати кожне замовлення найкращим чином.

Наша компанія застосовує сучасні матеріали та обладнання, що дозволяє в максимально короткі терміни виконати будь-який проект, реалізувавши його на високому якісному рівні.

Надбудова поверху промислової будівлі відноситься до реконструкції, так як вона змінює основні характеристики будови:

 • Поверховість;
 • Висоту;
 • Площу.

Це складний захід з технологічної та організаційної точок зору. Виконується він за проектом, який повинен пройти узгодження. На роботи має бути отримано дозвіл з відповідних вищих інстанцій. Все це пов’язано з контролем над безпекою і чітким виконанням прописаних правил і норм.

Каркасна технологія має свої особливості. Щоб спорудити додатковий поверх, потрібно звести внутрішній каркас. По периметру будівлі встановлюється конструкція, яка буде брати на себе несучі навантаження. Серед плюсів цього виду будівництва потрібно відзначити:

 • Невелику вагу;
 • Мінімальні строки зведення;
 • Теплозбереження;
 • Можливість проводити реконструкцію в будь-який час року.

Щоб встановити другий поверх на готовому будинку, потрібно:

 • Демонтувати дах;
 • Зібрати каркас;
 • Обшити зовнішню або внутрішню стіну;
 • Закласти утеплювач;
 • Обшити другу стіну;
 • Встановити крокви;
 • Провести покрівельні роботи.

Надбудова другого поверху на слабкому першому вимагає попередньої перевірки будинку і його фундаменту на предмет міцності. Проводиться технічна експертиза, щоб визначити, чи зможуть несучі конструкції, стельові перекриття, основа та комунікації витримати додаткові навантаження. Якщо будова може витримати надбудову, то її зводять з будь-якого матеріалу. Якщо ж запасу міцності не вистачає, то робиться посилення фундаменту і несучих конструкцій. Це досить складний процес, особливо якщо надбудовують поверх з цегли або каменю. Нерідко вибираються більш легкі матеріали або застосовуються палі.

Після того як провели роботи, потрібно звернутися до спеціалістів, щоб дізнатися, як узаконити надбудову на будівлі. Наша компанія може подбати про оформлення всіх необхідних для цього документів.

Надбудова поверху від KCK Construction

Ціна надбудови другого поверху від будівельної компанії KCK Construction залежить від багатьох факторів. Щоб визначити конкретну суму, потрібно врахувати всі деталі і провести розрахунки. Спочатку складається проектна документація, на основі якої проводяться роботи і складається кошторис.

Надбудова промислових будівель – серйозний захід, і вартість робіт буде перевищувати розцінки на реконструкцію звичайного житлового об’єкта.

У наші послуги входять:

Для замовлення можна зв’язатися за телефоном, вказаним на нашому сайті. Всі роботи здійснюються кваліфікованими майстрами з великим досвідом роботи.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.