м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Демонтаж стін із різних матеріалів

Демонтаж стін необхідний, якщо власник житла прийняв рішення змінити планування або повністю знести старі конструкції. У деяких випадках перепланування вимагає попереднього узгодження з житлової інспекцією, потрібно заздалегідь переконатися в тому, що всі зміни здійснюються на законних підставах. Замовити виконання робіт можна в компанії KCK Construction. Досвідчені майстри швидко і якісно впораються з рішенням завдань будь-якої складності. Також компанія KCK Construction виконує капітальний ремонт будинків на вигідних умовах.

Демонтаж стін

Початковим етапом є демонтаж оздоблення стін. Майстрам будуть потрібні інструменти: шпатель, кувалда, відбійний молоток, перфоратор, болгарка. В результаті повинні вийти голі стіни і стелі, плити перекриття. Перед тим, як приступити до руйнування перегородок, необхідно відключити електропостачання, газ, опалення та водопровід. Дверні прорізи в приміщенні бажано завісити щільною вологою тканиною, щоб запобігти поширенню пилу.

Демонтаж бетонних стін здійснюється ударними і безударними способами. Ударні методи передбачають використання відбійних молотків або спецтехніки. Процес супроводжується сильним шумом і запиленістю, виникає ризик утворення тріщин.

Безударні методи:

  • Алмазна різка. Руйнування виконується із застосуванням алмазного бура і кола. Верстат для різання підключають до води для охолодження його робочої поверхні.
  • Нанесення спеціальних сумішей в тріщини на стіні. Бетон тріскається і розсипається протягом 1-2 днів.
  • Руйнування вибухом. Застосовується при знесенні великих будівель. Для часткової реконструкції будівлі даний метод не підходить.
  • Використання електричної дуги.

Особливості демонтажу стін з різних матеріалів

Демонтаж стін з газобетону виконується із застосуванням потужної дрилі, перфоратора, кувалди, лому, болгарки і т.д. Перед тим, як розібрати стінку, потрібно відокремити штукатурку від блоків за допомогою зубила і молотка. Перегородки поділяють на невеликі частини, які потім відколюються і видаляються. Працівники повинні строго дотримуватися техніки безпеки, а також виключити пошкодження несучих конструкцій.

Демонтаж стіни з цегли виробляється вручну або механічним способом. Якщо цегла буде використовуватися повторно і потрібно зберегти її експлуатаційні характеристики, вибирають ручний метод. Але він підходить тільки для видалення перегородок товщиною не більше 1 цегли. Потрібний буде лом, кувалда, зубило та молоток. Механічний спосіб призначений для руйнування несучих перекриттів або навіть цілих будинків.

Демонтаж стін з піноблоку починають після видалення з його поверхні штукатурки, шпалер або інших оздоблювальних матеріалів. Потім прибирають розетки, плінтуси, лиштви. За допомогою перфоратора або зубила вибивають піноблок, розташований під стелею. Після цього поступово руйнують клейове з’єднання між сусідніми каменями. Піноблоки виробляються з пористого бетону, їх легко можна свердлити і розпилювати.

З чого складається ціна на демонтаж стін

На вартість демонтажу стін впливають такі чинники:

  • Товщина перегородок і матеріал, з якого вони виготовлені;
  • Висотність об’єкта, чи потрібні послуги промислових альпіністів;
  • Щільність арматурної сітки;
  • Наявність тріщин, пустот, неоднорідних включень;
  • Необхідність залучення спецтехніки.

Найважче розібрати конструкцію з бетону і каменю. А ось з силікатною цеглою, газо- і піноблоками працювати значно легше. Тому ціна демонтажу перегородок за м2 дуже залежить від матеріалу з якого зроблена стіна.

Висновок

Демонтаж стін – це складний, трудомісткий і небезпечний процес, який краще довірити професіоналам. Якщо власник будинку, не маючи відповідного досвіду, почне виконувати роботи самостійно – він піддає ризику інших мешканців. Процес здійснюється вручну або з використанням спецтехніки.