м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Проектування логістичних комплексів

Проектування логістичних комплексів

Проектування логістичних комплексів

Комплексний процес проектування командою KCK Construction – це до дрібниць відпрацьована система злагоджених дій всього колективу, націлена на кінцевий результат найвищої якості. Завдання на проектування складу або логістичного комплексу будь-якої складності ми виконаємо в найкоротші терміни! Компанія готова запропонувати замовнику типовий проект, який передбачає чітку поетапну стратегію реалізації. Тоді автоматично відпадає необхідність проведення передпроектних і проектних робіт, що здешевить і прискорить процес підготовки.

Індивідуальне проектування має безліч переваг, адже проект прив’язаний конкретно до вашого об’єкта, складений на підставі обстеження на місці, але вимагає більше часу для складання. На швидкість реалізації проекту організації будівництва вплине і те, наскільки чітко визначені габарити і параметри об’єкта в технічному завданні. Типовий проект складу з металоконструкцій або сендвіч-панелей ми швидко адаптуємо під габарити та задачі замовника з урахуванням вимог товарообігу і збереження продукції.

Проектування складських приміщень і комплексів – професійна діяльність нашої компанії. З огляду на специфіку продукції, яка буде зберігається на складі, наші фахівці для кожного проекту застосовують спеціалізовані високоефективні технології, що забезпечують необхідні умови для зберігання та режиму пересування продукції. Істотно відрізняється, наприклад, проектування фармацевтичних холодильних складів і транзитних складів промислових товарів. У першому випадку ми обов’язково передбачаємо складові бактеріологічної і санітарної безпеки!

Проектирование логистических комплексов

Комплексне проектування об’єктів для логістичних комплексів часто потребує нестандартних рішень, адже замовник зацікавлений максимально раціонально використовувати складські площі.

Ми здійснюємо проектування багатофункціональних комплексів, яке поєднане з проектом реконструкції адміністративних будівель. Ця складна, нестандартна робота багаторазово проводилася штатом досвідчених фахівців КСК Construction. Багатофункціональні комплекси привабливі для інвесторів своєю рентабельністю і швидкою окупністю, активно зводяться у багатьох містах.

Ми готові підготувати проекти:

  1. Торгово-розважальних;
  2. Адміністративно-виробничих;
  3. Фізкультурно-оздоровчих;
  4. Виробничо-складських;
  5. Житлових з вбудованими нежитловими приміщеннями та інших БФК.

Проектування тепличних і торгових комплексів із застосуванням сучасних технологій і точного інженерного розрахунку дозволяє будувати економно, ефективно використовувати передове енергозберігаюче обладнання, новітні вентиляційні системи, системи пожежної безпеки, опалення та максимального природного освітлення.

Проектування в KCK Construction – це:

  • Оригінальні інженерні та технічні рішення;
  • Ефективні технології;
  • Жорсткі дотримання норм безпеки;
  • Естетичні архітектурні варіанти!

Телефонуйте! Ми знайдемо прийнятний варіант проекту складу чи логістичного комплексу під будь-які цілі!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.