м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Демонтаж бетону: види і особливості робіт

Бетон – міцний будівельний матеріал, робота з яким вимагає навику, профільних знань і застосування спеціальних інструментів. У спробах заощадити на демонтажі бетонних і залізобетонних конструкцій замовники часто стикаються з недобросовісними виконавцями. Результатом такої співпраці стає зростання загальної вартості на демонтаж і подальший ремонт споруди.

Демонтаж бетонних конструкцій

Наша компанія веде професійну діяльність в галузі будівництва та реконструкції нерухомості, промислових об’єктів з 2006 року. Накопичений досвід дозволяє проводити капітальний ремонт будь-якої складності. У техніків і операторів KСK Construction високий рівень підготовки, необхідний для вирішення завдань різної складності в сфері демонтажу бетонних конструкцій.

Наші спеціалісти якісно та в короткі терміни виконають демонтаж бетону за доступною ціною за «квадрат». Гарантуємо безпеку процедури і здачу об’єкта в обумовлений термін з урахуванням технологічних норм, дотримання техніки безпеки та екологічних стандартів. Кожен проект розробляється індивідуально з урахуванням додаткових умов, наприклад, армування, близьке розташування несучих елементів, товщини перекриттів і специфіки конструкції. Перед укладенням договору на роботу замовник отримує кошторис і може уточнити деталі, що цікавлять.

Якщо ви хочете довірити демонтаж бетонних конструкцій досвідченим майстрам, то найкраще звертатися в KСK Construction.

Види демонтажу бетону

Демонтаж бетонних конструкцій вимагає грамотно складеного плану, наявності професійних інструментів та парку спецтехніки.

Ручне розбирання передбачає демонтаж бетону відбійним молотком. Процес вимагає значної фізичної сили, навиків роботи з інструментом і розуміння процесу. Своїм клієнтам ми пропонуємо ручний демонтаж, як оптимальний варіант для підготовки пройомів в бетонних стінах і в випадках, коли потрібно акуратний та точно вивірений злам. Це найбільш дешевий спосіб знесення.

Для демонтажу малоповерхових будівель або розбору фундаменту застосовують гідротехніку і екскаватор. В процесі робіт використовують воду для того, щоб зменшити кількість пилу і охолодити інструмент.

Алмазна різка – найбільш безпечний спосіб демонтажу. Застосовується в ситуаціях, коли немає можливості задіяти велику спецтехніку або в несучій стіні неприпустиме виникнення вібрації.

Демонтаж окремих бетонних частин

Демонтаж бетонної стяжки підлог – особливий різновид демонтажних робіт. Стяжка підлоги необхідна в наступних випадках:

  • На підлозі з’явилися тріщини;
  • Необхідно знизити покриття підлоги;
  • Комунікаціям, що знаходяться під бетонною підлогою, потрібний ремонт.

Спеціалісти KСK Construction виробляють повний і частковий демонтаж. Робота може бути проведена як ручним, так і «машинним» способом:

  1. Алмазна різка;
  2. Ручний розбір з використанням відбійного молотка і перфоратора.

При складанні плану робіт технік продумує, як після розбивання підлоги буде забране сміття, що залишилося.

Демонтаж перегородок і стін – часте рішення, яке використовується для перепланування приміщення або квартири.

Інструменти, що використовуються:

  1. Болгарка;
  2. Відбійний молоток або перфоратор.

Демонтаж бетонної перегородки можна виробляти, якщо вона не несе ніякого навантаження, тобто не є несучою. Кваліфіковані техніки допоможу оцінити навантаження перегородки, можливість і доцільність демонтажу, підготують план робіт і проведуть роботи зі знесення.

Бригади KСK Construction мають у своєму розпорядженні необхідні допуски до виконання робіт, роблять демонтаж бетонних конструкцій. Компанія самостійно отримує дозвіл на проведення необхідних маніпуляцій та несе відповідальність за якість і безпеку.

Для замовлення демонтажних робіт, а також уточнення деталей співпраці звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті KСK Construction.