м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівельні роботи

Будівельні роботи в Києві

Будівельні роботи Київ

Сучасне будівництво включає широкий перелік робіт. Вони проводяться поетапно, вимагають суворого дотримання технологій. Ми виконаємо будівельні роботи будь-якої складності, в комплексі і окремо. Якщо шукаєте перевіреного підрядника в Києві і області, будемо раді допомогти. Будівельна компанія працює на ринку більше 15 років, має досвід у вирішенні завдань будь-якої складності. Ви ставите завдання – ми виконуємо. Вам залишиться отримати готовий результат.

До загальнобудівельних спеціалізованих роботах відносять комплекс операцій з облаштування нових будівель і реконструкції старих. З урахуванням етапу проведення роботи діляться на:

 • Проектно-вишукальні;
 • Ремонтні;
 • Монтажні;
 • Пусконалагоджувальні;
 • Інші.

За кожну категорію відповідають свої спеціалісти. Вони мають необхідний рівень кваліфікації в обраній сфері. За нульовий цикл, облаштування фундаментів, перегородок, перекриттів, несучих стін і виконання чорнових операцій ми призначаємо відповідальних майстрів.

При виконанні загальнобудівельних робіт важливою особливістю буде висока ступінь відповідальності за дотримання черговості всіх будівельних етапів, облік діючих норм, технічних приписів, вимог. До проведення подібних операцій повинні допускатися тільки досвідчені майстри, які мають достатній рівень кваліфікації. Ми проводимо будівельні та ремонтні роботи в Київській області під ключ, гарантуємо відповідність кінцевого результатами заявленим замовником вимогам і законодавчим нормам. Ціни на будівництво промислових будівель, житлових споруд називаються до початку співпраці, в процесі не змінюються. З кожним клієнтом підписуємо договір.

Будівельні роботи в багатоквартирному будинку

Робимо всі внутрішні, зовнішні будівельні роботи в багатоквартирних будинках. Пропонуємо послуги по:

 • Вишукуванню, геодезії
 • Підготовки територій до початку будівництва.
 • Зведенню тимчасових об’єктів.
 • Бурінню свердловин, монтажу паль, земляних операціям.
 • Влаштуванню перекриттів, перегородок, стінових панелей.
 • Установці дверей і вікон.
 • Проведенні гідро-, теплоізоляції.
 • Обладнанню м’якої, твердої покрівлі із застосуванням матеріалів високої якості.
 • Обробці.
 • Благоустрою.
 • Підведенню інженерних комунікацій.

Благоустрій територій – це спеціальні будівельні роботи, які носять обов’язковий характер. В ході їх проведення очищаємо прилеглі території від будсміття, асфальтуємо шляхи під’їзду, на тротуарах укладаємо плитку, монтуємо бордюри, облаштовуємо газони, клумби, споруджуємо малі архітектурні форми. В результаті ділянка стає охайною, доглянутою плюс підганяється під діючі гігієнічні, санітарні вимоги.

Замовляти будівельні монтажні роботи, обробку, благоустрій територій та інші операції на практиці зручніше за все в комплексі. Звертаючись в одну компанію, ви отримуєте всі необхідні гарантії якості. Комплексний підхід допомагає ефективно комунікувати на різних етапах будівництва, контролювати якість проведення робіт, знижувати вартість послуг.

Після завершення монолітних робіт залишаються завдання по обробці, внутрішнього облаштування приміщень. Зверніть увагу – гучні роботи можна проводити в будні після 21 години і до 8 ранку. У вихідні вони заборонені взагалі.

Розцінки на будівельні роботи

Наводимо докладний прайс-лист на будівельні роботи. З нього ви дізнаєтеся середні розцінки на будівельні роботи в 2021 році, зможете прикинути приблизну вартість свого проекту. Також ви можете залишити заявку на попередні прорахунки нашого менеджера.

Після затвердження проекту здійснюємо складання кошторису на будівельні роботи. Фінальний цінник в процесі співпраці не змінюється.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.