м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Бетонування майданчиків, тротуарів

Бетонування майданчиків, тротуарів

Бетонування майданчиків, тротуарів

Облаштування прибудинкової або присадибної території може бути виконано за допомогою невеликих тротуарних доріжок. Щоб отримати міцну, довговічну основу, використовують монолітний бетонний фундамент, який нерідко задіють для проїзду машин, стоянки техніки, автомобілів. Якщо прийнято рішення впорядкувати територію під тротуарну плитку, звертаються до спеціалістів KCK CONSTRUCTION.

Бетонування майданчиків

Бетонування майданчика – складний процес, який спеціалісти Києва виконують в чіткій відповідності до технології. Щоб отримати однорідну, ідеально рівну, акуратну поверхню, доведеться виконати такі роботи:

  • Земляні – залежать від рельєфу ділянки, виду грунту;
  • Облаштування дренажу і відливу для відведення дощової і талої води;
  • Встановити опалубку;
  • Провести гідроізоляцію (за потребою);
  • Армувати поверхню, що дає можливість продовжити термін її експлуатації;
  • Зафіксувати маяки;
  • Залити бетоном майданчик;
  • Обробити покриття при твердінні.

Бетонування виконують за спеціальною технологією. До початку заливки важливо передбачити технологічні зазори (їх також називають температурними швами). Вони дозволяють компенсувати теплові розширення.

Як бетонувати тротуари

Для приготування розчину використовують цемент певної марки (від цього залежить співвідношення складових). Нерідко використовуються М400, М500. Попередньо всі складові будуть змішані в сухому вигляді до однорідної маси. Бетонні роботи передбачають постійну подачу розчину, для чого використовують інструмент і обладнання. Склад подають так, щоб були рівномірно і щільно заповнені всі порожнечі. Первісна висота укладання може бути більше на 3-5 см маяків, що компенсується за допомогою рівної рейки або штукатурного правила.

Бетонування тротуарів проводять так, щоб за один раз викласти одну доріжку. Робити зупинки дозволено виключно на температурних швах. Процес взагалі не повинен бути зупинений. В іншому випадку місця стиків стають уразливими. Згодом тут можуть з’явитися тріщини і дефекти.

Якщо потрібно буде обробляти велику площу, за день роботу складно закінчити. Дозволяється виконувати пошарову заливку. Спочатку доведеться викласти половину товщини, другу (верхню) – наступного разу.

Вартість бетонування площадки

Ціна бетонування площадки встановлюється цілком прийнятна. Залежать розцінки від ряду важливих факторів: параметрів оброблюваного майданчика, його складності, конфігурації. Додатково на ціни впливають складність процесу (особливості місцевості, рельєфу, грунту та ін.).

У KCK CONSTRUCTION з кожним проектом працюють професіонали, які не допускають помилок. Саме тому поверхня залишається рівною, щільною, без дефектів протягом усього терміну її експлуатації. Замовити послуги компанії зможуть підприємства різного профілю, організації, що належать до житлово-комунального комплексу, приватні клієнти.

ВИКОНАЄМО БЕТОНУВАННЯ МАЙДАНЧИКІВ ТА ТРОТУАРІВ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.