м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Бетонування підпірних стін

Бетонування підпірних стін від KCK Construction

Бетонування підпірних стін

Підпірна стінка з бетону – незамінний елемент в ландшафтному дизайні. Вона не дозволяє грунту сповзати вниз на нерівних ділянках. Іншим плюсом даної конструкції є декоративність. Нерідко саме вона стає причиною для установки підпірних стінок в саду.

Встановлюючи такі бетонні конструкції, можна перетворити круті схили в красиву терасу, створюючи фокусні точки. На горбистій місцевості це найкраще рішення! Складно прохідний простір перетворюється в корисний і відкритий, який можна використовувати як звичайний ділянку. Можна сказати, що завдяки схилу ландшафт виходить ще більш солідним і навіть дорогим..

Проектування підпірних стін передбачає точні розрахунки всіх навантажень, щоб кожна конструкція могла надійно протистояти натиску грунту. Проектувати і встановлювати їх повинні спеціалісти – інженери і дизайнери, які забезпечать і безпеку, і рішення естетичної сторони питання. Наша компанія може провести всі розрахунки грамотно і побудувати надійні підпірні стіни з сучасним дизайном.

Опорна стіна здатна вирішити відразу кілька проблем:

 • Функціональність;
 • Естетичність;
 • Закінченість;
 • Великий вибір оформлення тощо.

Влаштування підпірних стінок

Будівництво підпірних стін сьогодні досить поширене. Найчастіше вибирають монолітні перекриття з бетону, які відмінно вписуються в сучасний дизайн. Серед плюсів:

 • Міцність. Цей матеріал більш щільний, ніж деревина і блокові стіни;
 • Різноманітність. З бетону можна створювати будь-які форми, що розширює можливості оформлення;
 • Гнучкість. Рідкий бетон дозволяє безпроблемно інтегрувати інші елементи, наприклад, дренажні системи.

Бетонування підпірних стін може проводитися за двома різними технологіями. Основна мета – компенсувати тиск грунту на вертикальні конструкції.

 1. Вони товсті і повинні мати велику вагу, щоб грунт не зміг зрушити їх з місця.
 2. Вони тонкостінні і мають елементи, за допомогою яких частина грунту сама утримує конструкцію, відтягуючи її в протилежну перекиданню сторону.

Підпірні стіни з монолітного залізобетону міцніші завдяки армуванню, яке виконує сталева арматура. Вона встановлюється під час бетонування.

Якщо місцевість розташована поблизу водойми, то фундамент під стіни роблять на палях. Така основа дозволяє забезпечити безпеку і стабільність конструкцій на складних геологічних ділянках. Переваги полягають:

 • У простоті установки;
 • Забезпеченні надійності конструкції на хиткому грунті;
 • Невисокою ціною.

Якщо конструкції робляться низькими, то за формою вони повинні бути у вигляді трапеції або паралелепіпеда з розширеною основою. Якщо висота не перевищує 0,3 м, то фундамент під неї не потрібен, однак родючий шар грунту на 0,4 м важливо замінити на нерудний матеріал. Якщо по висоті тераса матиме 0,4-0,8 м, то нижню частину стіни доведеться заглибити на 0,15-0,3 м. Якщо ж вона доходить до 1 м, то важливо розширити п’яту. Всі технології спрямовані на надійність і стійкість конструкцій.

Ціна підпірної стінки з бетону

Підпірна стінка на ділянці з ухилом – краще рішення для його оформлення і забезпечення безпеки! Вона забезпечить нерухомість грунту, не дозволивши йому скочуватися. Вартість бетонування буде залежати від обраної марки матеріалу, обсягів роботи, їх складності та тривалості. Детальніше можна дізнатися після всіх розрахунків.

Наша компанія працює в галузі будівництва вже давно і готова виконати будь-яке замовлення. Ми можемо побудувати монолітний будинок з нуля, провести бетонні роботи, встановити фундамент, покрити покрівлю та багато іншого. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом. З послугами та прайсом можна ознайомитися детальніше на сторінках сайту, при необхідності можлива безкоштовна консультація.

БЕТОНУВАННЯ ПІДПІРНИХ СТІН
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.