м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Бетонні / Залізобетонні роботи

Бетонні / Залізобетонні роботи

бетонні роботи

Виробництво бетонних робіт – один із пріоритетних напрямків діяльності KCK Construction. Надаємо послуги по Україні, виконуємо завдання будь-якої складності. Дотримання регламентованих етапів відповідно до норм БНіП гарантує міцність і довговічність конструкцій.

Види бетонних робіт

Наскільки якісно виконані бетонні та залізобетонні роботи, залежить міцність споруди. Область застосування цього будівельного матеріалу постійно розширюється. Доступна ціна та експлуатаційні характеристики дозволяють залишатися йому найбільш затребуваним. Традиційний склад бетону – це цемент і вода, до яких можуть додаватися різні наповнювачі і пластифікуючі добавки. З його допомогою виконуються як внутрішні, так і зовнішні роботи: створюються підпірні стіни, можна забетонувати майданчик або тротуар. До основних переваг можна віднести:

  • Хороші експлуатаційні характеристики.
  • Універсальність.
  • Стійкість до впливу зовнішнього середовища.

Окремо відзначимо монолітні бетонні роботи, які проводяться як в малоповерховому будівництві, так і при зведенні висотних будівель. Вартість їх на порядок нижче, ніж цегляне або панельне будівництво. Технологія дозволяє в стислі терміни зводити об’єкти. Монолітні роботи проводяться в кілька етапів:

  • Монтаж опалубки. Допускаються знімні і незнімні конструкції.
  • Установка арматурного каркаса.
  • Заливка бетону.
  • Зняття опалубки, якщо використовувалася знімна конструкція.

Виконання всіх етапів має проводитися виключно досвідченими майстрами. Недостатньо залити бетон, щоб отримати надійну конструкцію. Необхідно чітко дотримуватися технології.

Властивості матеріалу дозволяють проводити бетонні роботи взимку, тому немає необхідності заморожувати процес будівництва. При низьких температурах до складу бетонної суміші додаються спеціальні добавки. Відсоткове співвідношення залежить від марки використовуваного бетону. Заливку можна проводити методом термоса, шляхом утеплення опалубки за допомогою пінопласту або мінеральної вати.

Бетонні роботи – прайс

У скільки обійдуться послуги наших спеціалістів – залежить від різних факторів. У кожному разі ціни на бетонні роботи можуть відрізнятися з розрахунку обсягу і площі, використовуваної марки бетону, поставлених задач. Ви можете звернутися до наших менеджерів, вони швидко розрахують вартість, підготують кошторис з фіксованими розцінками, з урахуванням матеріалу, доставки та ін.

У нашій компанії ціна за куб на бетонні роботи чітко прописується на виконання кожного етапу. Враховується спосіб подачі матеріалу, марка використовуваного бетону, час будівництва. Зверніть увагу: бетонування в зимовий період буде коштувати дорожче, ніж в теплу пору року. Це пов’язано з необхідністю проводити додаткові маніпуляції, обов’язкові в даному технологічному процесі. Замовити наші послуги можна по телефону, або залишивши заявку на сайті.

ВИКОНАЄМО БЕТОННІ І ЗАЛІЗОБЕТОННІ РОБОТИ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.