м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Бетонні підлоги

Бетонні підлоги від KCK Construction

Бетонні підлоги

Наливна бетонна підлога – більш практична альтернатива дерев’яним перекриттям. Вона створює надійне, міцне, довговічне покриття. Бетонні роботи потрібно проводити чітко у відповідність з технологією – тоді результат не розчарує. Заливку бетоном можна робити із застосуванням бітуму (їм заливають щебінь). І не забувайте, що утеплення (якщо воно планується) робиться тільки в міру повного висихання поверхні.

Бетонні підлоги облаштовують в промислових будівлях і житлових будинках. Вони сухі, довговічні, не псуються з роками. Якщо укладання було виконано за правилами, поверхня буде рівною протягом усього періоду експлуатації. Бетонні роботи з облаштуванням цементної стяжки ви можете зробити самі або звернутися за допомогою до спеціалістів. Тривала попередня підготовка покриття не потрібна.

Готова підлога може бути холодною або теплою, йти з зміцненим верхнім шаром або без нього. Головне, що матеріал безпечний для здоров’я, токсичних речовин не виділяє, має адекватну ціну. У догляді, експлуатації бетон невибагливий, механічних впливів не боїться. Але майте на увазі – під бетон оптимально робити додатковий теплоізолюючий настил. Якщо пропустити цей етап, підлога буде холодною.

Влаштування бетонної підлоги

Бетонна підлога на гвинтових палях або іншій основі (тип фундаментних робіт залежить від проекту) повинен відповідати широкому переліку вимог. Серед них:

 • Герметичність;
 • Стійкість до механічних навантажень і впливу негативних хімічних чинників;
 • Довговічність;
 • Мінімальна запилення.

Для отримання якісного бетонного покриття потрібно дві умови – чітко дотримуватися технології і застосовувати матеріали високої якості.

Етапи облаштування шорсткої або гладенької полірованої бетонної підлоги:

 1. Підготовка основи.
 2. Укладання бетону в стяжку.
 3. Фінальна обробка поверхні.
 4. Нарізка швів, герметизація.

Укладання підлоги роблять по грунту або поточній основі із суміші цементу і бетону. Виконання робіт прямо по грунту досить економічне, але при цьому трудомістке. Вдаватися до цього методу слід тільки в сухих місцях.

Якісно облаштована підлога по грунту має шарувату складну структуру. Основні шари – ущільнена грунтова основа, підсипка з піску, керамзит або щебінь, гідроізоляція на бетонну підлогу, чорнова стяжка, утеплення, пароізоляція, чистова армована стяжка. При необхідності схему можна коригувати, допрацьовувати (все буде залежати від поточних завдань і умов проведення робіт). Обов’язкова ретельна підготовка основи.

Ціна на бетонні підлоги

Ціна за м2 промислової бетонної підлоги залежить від:

 • Основи – для ростверку, плити перекриття паркінгу армування звичайно не потрібно, відповідно, витрати будуть невисокими. При роботі на грунті часто потрібно знімати певний шар, після засипати щебінь і пісок, робити трамбування, армування.
 • Майбутніх навантажень – з їх урахуванням вибирають марку бетону, розраховують оптимальну товщину шару.
 • Призначення – для плити складу, паркінгу, комплексу логістики або СТО вистачить підлог з топінгом. Для виробничих цехів підходять полімерні підлоги. Різною буде і ціна.
 • Вимоги до гідроізоляції – якщо її потрібно буде проводити під час заливки, ціна на бетонну підлогу по грунту збільшиться. Коли гідроізоляція облаштовувалася заздалегідь, додаткових витрат вийде уникнути.

Плюс ціна шліфованої або шорсткої бетонної підлоги залежить від обсягів робіт, віддаленості об’єкта замовника від межі міста.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.