м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реставрація будівель

Реставрація будівель по Києву та Україні

 

Реставрація будівель
Професійна реконструкція фасаду будівлі – це комплексні послуги, спрямовані на збереження цілісності, запобігання руйнування, деформації конструкцій. Досвідчені спеціалісти KСK CONSTRUCTION відновлюють об’єкт або окремі частини конструкцій, елементів декору для продовження функціонування, забезпечення безпеки об’єктів житлових, нежитлових фондів, пам’ятників архітектури. В ході модернізації не змінюється призначення будь-якої будівлі, майстри використовують сучасні технології для отримання максимально точної відповідності результату з початковими (поставленими) умовами.

Методи реставрації

Реставрація будівель і споруд спрямовані на приведення в порядок зовнішнього вигляду, внутрішніх, господарських приміщень. Послуги професіоналів знадобляться при зміні призначення, збільшенні площі, сильному зносі нерухомості. Реставрація старих будівель буде виконана одним із способів:

  • Фрагментарне – відновлення тільки певних частин, фрагментів стін, покрівлі, фасадів, підлоги, стельових перекриттів;
  • Повний – використовують метод навіть в тому випадку, якщо будинок не був сильно пошкоджений або зруйнований (інженери, архітектори, будівельники розробляють технічні документи, проводять капремонт, перевіряють, ремонтують комунікації).

Будь-яка реставрація історичних будівель повинна бути проведена відповідно до діючих норм, вимог, після узгодження технічних документів. У них вказують перелік регламентів, обмежень, правил, що дозволяють зберегти цілісність будинку, всіх елементів. Вказують найменування матеріалів, технологій, які використовуються для відновлення. Охоронні вимоги нерідко поширюються на зовнішній вигляд і ряд конструктивних деталей – колони, сходові марші, холи, вестибюлі, галереї, інші внутрішні приміщення.

Етапи

Як і будівництво промислових будівель, житлового фонду, відновлювальні роботи вимагають обстеження місцевості. Додатково майстри дають оцінку стану фундаменту, перекриттів, прольотів. Професіонали розробляють техзавдання, що прийнято в будівництві, план, стверджують документацію в контролюючих органах. Ремонт, модернізація буде виконано за затвердженим проектом, після чого піде введення в експлуатацію та здача, підписання актів приймання-передачі.

Вартість реставрації

Реставрація будівель вимагає колосального досвіду і знань в проведенні подібних робіт. Ціна багато в чому залежить від складності процесу, обсягу, який належить виконати, використовуваних матеріалів, терміновості. Додатково необхідно сплатити послуги складання технічного завдання, проектної документації, засобів і продуктів, застосовуваних будівельниками.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.