м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Утеплення будівель

Утеплення будівель від KCK Construction

утеплення будівель

Сьогодні прийнято утеплювати житлові і промислові споруди, і це правильно. Термоізоляція виконує відразу кілька функцій: знижує теплові втрати взимку, економить енергоресурси, зберігає прохолоду в приміщеннях в спекотні дні, не пропускаючи тепло всередину. Крім цього, утеплення всіх елементів будівлі дозволяє продовжити терміни їх експлуатації, захищаючи від зовнішніх впливів.

Популярністю користується утеплення пінополіуретаном. Це пористий газонаповнений полімер на основі поліуретану. Залежно від використаних компонентів виходить пружна еластична або жорстка структура. Для ізоляційних робіт застосовують зазвичай останню. Є склади, які в рідкому вигляді заливаються в порожнини або наносяться на утеплюючу поверхню. Вони самостійно вспінюється, полімеризуються і застигають, нагадуючи монтажну піну. З їх допомогою можна утеплювати поверхні як зовні, так і зсередини.

Інший спосіб термоізоляції – утеплення пінополістиролом. Це сучасний матеріал, що складається з бульбашок в тонких оболонках. У ньому переважає повітря – 98%, яке герметично закрите всередині, тому він схожий на застиглу піну. З його допомогою можна провести ізоляцію стель, підлог, стін, покрівлі і т. д.

Сьогодні популярність набуло утеплення піною. Вона в рідкому стані знаходиться в балончиках, при сильному тиску, видавлюючи назовні, матеріал починає пінитися, а потім застигати. Утворюється легкий і пористий, не пропускаючий вологу і повітря шар. Він більше підходить для застосування всередині, так як зовні на ньому може накопичуватися волога.

Утеплення будинку зовні: етапи робіт

Зовнішні стіни утеплюються з метою підвищити теплоізоляційні властивості будівлі. Це дозволяє знизити витрати на опалення, забезпечити сухість приміщень. Утеплення фасадів будинків не краде житловий простір і дозволяє провести зовнішню обробку, покращуючи зовнішній вигляд. Подібні роботи забезпечують захист:

 • Від конденсату;
 • Холодного повітря;
 • Ультрафіолетових променів;
 • Обвітрення;
 • Морозу;
 • Шуму;
 • Шкідливих мікроорганізмів і ін.

Утеплення алюмінієвих фасадів проводиться за допомогою пінопласту. Він доступний за ціною і простий у монтажі. Матеріал відрізняється перевагами:

 • З ним можна працювати при будь-якій погоді;
 • Він легкий і одночасно досить жорсткий;
 • Відмінно кріпиться до алюмінієвих пластів за допомогою клею і дюбелів;
 • Прекрасно протистоїть волозі;
 • Має високі показники теплопровідності.

Фасадне утеплення будівель відбувається поетапно:

 • Очищається поверхня стін: видаляються бруд, пил, плями і т. д.;
 • Готується клей для монтажних робіт;
 • Монтується ізоляція: кріпиться стартовий профіль, клеїться теплоізоляційний матеріал, фіксується утеплювач;
 • Робиться армування: встановлюються перфоровані куточки, кріпиться основний армуючий шар з сітки за допомогою клею;
 • Проводиться кінцева лицьова обробка за допомогою штукатурки та фарбування.

Як утеплювач для зовнішніх стін найчастіше служить пінополіуретан. Він має високі теплоізоляційні характеристики завдяки своїй структурі. Плити з нього практично не вбирають вологу, тому використовуються також для підвалів, цоколів, фундаментів і т. п.

Ціна утеплення

Наша будівельна компанія пропонує якісні роботи по теплоізоляції різними матеріалами:

 • Піноплексом;
 • Ековатою;
 • Базальтовою ватою і багатьма іншими.

Ціна за утеплення пінопластом буде залежати від обсягів покриваючих поверхонь. Ми пропонуємо вигідні розцінки на всі роботи. У нас працюють висококласні спеціалісти з великим досвідом роботи.

Ціна утеплення мінеральною ватою значно нижче. Даний матеріал коштує дешевше полімерних, але не поступається їм за захисними властивостями. Клієнт може вибрати будь-який матеріал для проведення теплоізоляції.

Сучасний капітальний ремонт будівлі обов’язково передбачає застосування утеплювачів, які захищають споруду і його деталі від зовнішніх впливів і швидкого зносу, забезпечуючи якісну термоізоляцію.

Ми проводить всі роботи на високому рівні з сучасними надійними матеріалами!

ВИКОНАЄМО УТЕПЛЕННЯ СПОРУД
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.