м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Проектування будівель

Проектування промислових будівель

При будівництві доводиться вирішувати багато завдань, включаючи створення робочих планів, розрахунок рентабельності та інші. Наймати для кожної цілі тимчасових спеціалістів невигідно та незручно, але можна доручити роботу генеральному підряднику. Наша будівельна компанія в Києві надає подібні послуги, включаючи розробку архітектурних проектів промислових будівель.

Наші спеціалісти мають досвід роботи із будівлями різного типу, в тому числі промисловими. Останнє завдання є особливо складним. Враховується безліч факторів: конфігурація будівлі, її функції, навантаження, на які вона розрахована. Також свої особливості мають приміщення для металургії, машинобудування, електроенергетики та інших галузей промисловості.

Найважливіший критерій – тип об’єкта, для якого здійснюється проектування будівель. Виділяють три різновиди:

  • Виробничі;
  • Енергетичні;
  • Господарські і транспортно-складські.

Перший вид – місце розташування цехів, де відбувається обробка сировини, виготовлення продукції, її тестування та інші операції. До приміщень такого роду пред’являються високі вимоги, які стосуються безпеки, вони повинні оснащуватися системами пожежогасіння та оповіщення. Проектування промислових будівель враховує і рівень освітленості, який визначається типом виробництва.

До другої категорії відносяться ТЕЦ, котельні і трансформаторні будки. Забезпечується належна ізоляція обладнання і доступність його для виконання робіт. Якщо об’єкт споруджується на території, що відноситься до іншого об’єкта, його необхідно погоджувати з перевіряючими органами. Будівлі третього виду повинні бути пожежобезпечними. Якщо передбачається зберігання сировини або продукції з великою масою, потрібна підвищена несуча здатність. До якої б категорії не відносився об’єкт, проектування виробничих будівель враховує кількість поверхів, елементи конструкцій, освітлення та інші особливості.

Архітектурне проектування будівель

Ми працюємо з проектами, які передбачають застосування різноманітних технологій в сучасному будівництві. Одним з головних напрямків діяльності нашої компанії є проектування швидкомонтованих будівель із сендвіч-панелей. Переваги даної технології очевидні:

  • Роботи виконуються швидко, час можна точно розрахувати на етапі планування;
  • Невелика вага панелей дозволяє заощадити на фундаменті;
  • Монтувати сендвіч-панелі можна в будь-який час року;
  • Панелі прекрасно зберігають тепло.

Будь-яка споруда повинна бути функціональною, технологічною. Необхідно, щоб будівництво її було економічно оправданим. Всі ці завдання вирішує архітектурне проектування будівель. Не менш важливо, щоб об’єкт ефективно та стильно виглядав, а вид його не псував навколишній ландшафт. Проектанти компанії KCK CONSTRUCTION беруть на себе всі етапи, включаючи передпроектну роботу, складання ескізного і робочого проекту.

Наша компанія надає послуги генерального підряду на найвигідніших умовах. Проектування споруд здійснюють досвідчені архітектори з високою кваліфікацією і великим практичним досвідом з дотриманням усіх будівельних норм та вимог.

ДЕЯКІ НАШІ РОБОТИ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.