м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Про компанію

KCK CONSTRUCTION
СИП Ателье
KSK UA
KCK ROOF
KCK FASAD
KCK HOUSE

Компанія KCK CONSTRUCTION входить в групу компаній КСК і спеціалізується на будівництві і реконструкції об’єктів промислової і комерційної нерухомості. Працюємо з 2006 року. Нами реалізовано понад 30 великих об’єктів в Київській області та Україні.

Компанія виступає генеральним підрядником і генеральним проектувальником, бере на себе повний комплекс будівельних робіт. Крім послуг генерального підряду, KCK CONSTRUCTION може виконувати окремі види робіт пов’язані з реконструкцією, капітальним ремонтом, проектуванням і узаконення об’єктів комерційної нерухомості.

Маючи свій великий штат спеціалістів і парк техніки, компанія KCK CONSTRUCTION може виконувати завдання будь-якої складності на різних етапах будівництва та реконструкції. При необхідності, наша компанія може взяти на себе всі функції служби замовника, надаючи при цьому повний комплекс послуг з отримання дозвільної документації, введення об’єкта в експлуатацію, отримання технічних умов. Проведемо технічне обстеження будівель з розробкою всієї необхідної додатковою документацією: геологія, геодезія, топографічна зйомка і ін.


З компанією KCK CONSTRUCTION зручно і комфортно працювати інвесторам, які хочуть інвестувати в комерційну нерухомість. Ми гарантуємо, що станемо для Вас повноцінним партнером, який візьме на себе всю необхідну роботу від юридичного супроводу, розробки проектної документації і до повної реалізації об’єкта з введенням в експлуатацію. Таким чином, інвестор отримує повний комплекс проектно-будівельних послуг і надійного партнера.


Спеціалізуємося на будівництві будівель із застосуванням сучасних технологій з легких металоконструкцій, сендвіч-панелей, а також зі збірних залізобетонних конструкцій. Всі послуги, які ми пропонуємо, мають ліцензії і відповідні сертифікати. Спеціалісти KCK CONSTRUCTION мають великий досвід в реалізації програм, пов’язаних з будівництвом і комплектацією складських комплексів. При необхідності наші архітектори допоможуть створити попередню концепцію об’єкта з подальшою розробкою проектної документації, а також підбором оптимальних рішень, які стосуються інженерних мереж. Реалізація об’єктів здійснюється відповідно до затверджених кошторисів і в зазначені терміни. Гарантія на об’єкти не менше 15 років.

Наша команда

Олексій Перевертун
СЕО компанії
Олексій Перевертун
Компетентність, вимогливість, точність
Дмитро Бабич
Керівник проектів
Дмитро Бабич
Знання, професіоналізм, тверді рішення
Лободін Дмитро
Керівник проектів
Лободін Дмитро
Професіоналізм та щирість
Віктор Набільскій
Головний інженер
Віктор Набільскій
Контроль, технологія, таймінг
Кришнівський Ігор
Кошторисник-технолог
Кришнівський Ігор
Точність, професіоналізм, контроль
Морарь Роман
Менеджер проектів
Морарь Роман
Щирість і професіоналізм
Степанов Олександр
Інженер-будівельник
Степанов Олександр
Контроль, відповідальність
Богдан Роман
Інженер-будівельник
Богдан Роман
Оптимізм, дисципліна, порядність
Міщенко Дмитро
Інженер-будівельник
Міщенко Дмитро
Вимогливість і стриманість